Pravidla užití

Pravidla užití se týkají dodržování práva na soukromí z hlediska ochrany osobních údajů v souvislosti s těmito webovými stránkami.

Provozovatel těchto webových stránek s osobními údaji nakládá v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Provozovatel těchto stránek nepřebírá odpovědnost za obsah a právo na soukromí z hlediska osobních údajů na internetových stránkách, na které je z těchto stránek odkazováno.

Při procházení těchto stránek jsou pro účely statistického hodnocení návštěvnosti webových stránek sledovány IP adresy službami třetích stran (zejména se jedná o službu Google Analytics), údaje jsou archivovány dle podmínek služby Google Analytics.

Tyto stránky využívají technologii „cookies“. Jedná se o technologii, kdy dochází k ukládání dat o procházení a činnosti na těchto internetových stránkách přímo do technického zařízení, ve kterém jsou tyto internetové stránky prohlíženy. Důvodem vyžití této technologie je urychlení načítání stránek a usnadnění orientace v těchto stránkách.

K osobním údajům (zejména IP adrese) má dále přístup poskytovatel internetové konektivity těchto internetových stránek a poskytovatel hostingových služeb (prostoru na serveru) těchto internetových stránek. Pokud tyto údaje ukládá, činí tak na svou vlastní zodpovědnost a je vázán předpisy o důvěrnosti.

Změny v případě změn zásad ochrany soukromí budou změny uvedeny na této stránce.