Brother má nového generálního ředitele

Společnost Brother oznámila, že na zasedání konaném dne 17. května 2018 bylo rozhodnuto o změnách na vedoucích pozicích.

Nejdůležitější změnou ve vedení společnosti Brother je změna na pozici kterou zastává Toshikazu Koike, současný Representative Director a President, který bude jmenován na pozici Representative Director a Chairman. Toshikazu Koike působí u společnosti Brother Industries od dubna 1979.

Ichiro Sasaki bude jmenová do funkce Representative Director a President. Ichiro Sasaki v současné době zastává pozici Representative Director a Senior Managing Executive Officer. Ichiro Sasaki působí u výrobce od dubna 1983.

Tasuku Kawanabe, stávající Director a Senior Managing Executive Officer, se nově stává zástupce pozice Representative Director a Senior Managing Executive Officer.

Společnost Brother uvedla, že důvodem této změny bylo vytvořit nový systém řízení se začátkem formulování nové střednědobé strategie.

Representative Director je nejvyšší vedoucího pracovník odpovědný za řízení společnosti, která je registrována v Japonsku. Senior Managing Executive Officer představuje pozici strategického řízení výkonného managementu.

Senior management (vrcholové vedení) a executive management (výkonné vedení) představuje nejvyšší vedení společnosti. Senior management se zabývá spíše strategickým, dlouhodobým vedením, zatímco executive management má za úkol operativní řízení společnosti.

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
The Recycler. Brother announces changes in directors. [online]. Witney: Recycler Publishing & Events Ltd. Poslední revize 17. 05. 2018. Dostupný z WWW: <https://www.therecycler.com/posts/brother-announces-changes-in-directors/>.

Wikipedia: the free encyclopedia. Representative director (Japan). [online]. St. Petersburg (Florida): Wikipedia Foundation. Poslední revize 02. 05. 2018. Dostupný z WWW: <https://en.wikipedia.org/wiki/Representative_director_(Japan)>.

Wikipedia: the free encyclopedia. Senior management. [online]. St. Petersburg (Florida): Wikipedia Foundation. Poslední revize 03. 05. 2018. Dostupný z WWW: <https://en.wikipedia.org/wiki/Senior_management>.