Brother spustil službu automatického zasílání nových náplní

Výrobce tiskáren a multifunkčních zařízení Brother spustil novou službu automatického zasílání náhradních náplní pro inkoustové i laserové tiskové zařízení. Více než 70 modelů tiskáren a multifunkčních zařízení Brother jsou vybaveny technologií, která inteligentně predikuje termín, ve kterém dojde k úplnému vypotřebování náplně v zařízení a s dostatečným předstihem zcela automaticky objedná novou náplň.


Podmínkou využití této technologie je připojení zařízení k internetu a zřízení účtu ve službě Brother Refresh. Při zřízení účtu je potřeba uvést korektní dodací a fakturační údaje a nastavit způsob platby, je možné využít i platbu při převzetí od přepravce. Brother pak na uvedenou adresu automaticky zasílá nové originální náplně. Přihlášením do služby se zákazník nezavazuje k žádnému odběru, automaticky vytvořené objednávky je možné zrušit. Náklady na přepravu nejsou zahrnuty v ceně náplní, zákazník tak hradí i poštovné. Ceny jsou shodné s cenami v originálním eshopu Brother Mall, pouze na omezenou dobu v souvislosti se spuštěním není účtována doprava a je poskytována sleva 10 % oproti cenám v Brother Mall.

 

Služba Brother Refresh: https://refresh.brother-usa.com/
Oficiální eshop Brother Mall: https://www.brothermall.com/

 

Služba je zatím dostupná pouze na území Spojených států Amerických, rozšíření do zemí Evropské unie Brother zatím nijak nekomentoval.

 

 

Autor:
Asociace renovátoru tonerů (ART)

 

Zdroj:
CURCIO, Tony. Graphic Arts. Brother introduces Brother Refresh ink and toner auto-fulfillment service in the U.S. [online]. Newmarke: Graphic Arts Magazine. Poslední revize 18. 08. 2017. Dostupný z WWW: <https://graphicartsmag.com/news/2017/08/brother-introduces-brother-refresh-ink-toner-auto-fulfillment-service-u-s/>.

Brother. Brother Refresh. [online]. Dostupný z WWW: <https://refresh.brother-usa.com/>.