Koupí Konica Minolta Lexmark?

Tato zpráva je v v rovině nepotvrzených spekulací, vycházejících z dopisu zaslanému Lexmark Employees for Ethical Conduct (LEEC) (volně přeloženo komise pro etické chování), ve kterém se tvrdí, že Paul Rooke, Jeri Isbell, výkonní ředitelé Lexmarku a představenstvo společnosti Lexmark připravují prodej firmy Lexmark firmě Konica Minolta.

Jednalo by se tak o velmi významnou změnu na trhu firemních laserových tiskáren, která by svým významem předčila prodej Toshiba Tec.

Kopii tohoto dopisu zveřejnila na svých stránkách společnost Photizo Group. Jedná se o výzkumnou, konzultační, marketingová a poradenskou firmu poskytující služby v oblasti tiskového průmyslu, působící na trhu od roku 2006.

Internetová prezentace společnosti Photizo Group i samotná stránka se zmíněným dopisem je již delší dobu nedostupná. Netušíme, zda je to z důvodu extrémního zájmu o tento článek a přetížení serveru, nebo zda tato nedostupnost je způsobena jiným motivem.
chyba_photizogroup

 

Aktualizace 14.01.2016
Internetová prezentace Photizo Group je opět dostupná, článek informující o dopise včetně komentáře z 30.12.2015 je zde: http://photizogroup.com/topic/hardware-article/is-this-the-death-of-lexmark-firm-rumored-to-sell-to-konica-minolta

 

Autor:
Asociace renovátorů České republiky (CRRA)

 

Zdroj:
LinkedIn. Photizo Group. [online]. MountainView: LinkedIn Corporation. Dostupný z WWW: <https://www.linkedin.com/company/photizo-group>.

Photizo Group. Is this the dead of Lexmark firm rumored to sell to Konina-minolta. [online]. Poslední aktualizace: 23.12.2015. Dostupný z WWW: <http://photizogroup.com/topic/hardware-article/is-this-the-death-of-lexmark-firm-rumored-to-sell-to-konica-minolta>.